Mezinárodní doprava
a zasílatelství

Kontaktujte nás

Moderní vozový park
check.png
Naše kamiony plní náročné ekologické předpisy a požadavky na bezpečnost silničního provozu.
Vnitrostátní i mezinárodní přeprava
check.png
Autodoprava Sunnytrans pro Vás zabezpečí jakýkoliv druh nákladní přepravy po celé Evropě.
Přeprava nebezpečných látek
check.png
Mezi naše specializace patří také přeprava nebezpečných látek v režimu ADR

MEZINÁRODNÍ a VNITROSTÁTNÍ AUTODOPRAVA, SPEDICE a ZASÍLATELSTVÍ

Firma Sunny Trans - Hana Straková byla založena v roce 1996, provozuje mezinárodní dopravu a zasílatelství převážně vlastním vozovým parkem. V roce 2005 byla založena společnost Sunny Trans CZ s.r.o., která se zabývá spediční činností. Zajišťujeme přepravy všech druhů zboží včetně ADR po celé Evropě. Mezi hlavní destinace patří země západní evropy a to jak v exportu tak v importu. Zajišťujeme přepravu od kusových zásilek (včetně sběru zboží), až po zásilky o hmotnosti do 24 tun, objemu 120 m3 a ložné délky 15,4 m.

Mezinárodní kamionová autodoprava

Autodoprava Sunnytrans pro Vás zabezpečí jakýkoliv druh nákladní přepravy po celé Evropě. Mezi naše specializace patří také přeprava nebezpečných látek v režimu ADR. Máme moderní vozový park a naše kamiony plní náročné ekologické předpisy a požadavky na bezpečnost silničního provozu. V současné době provozujeme všechna vozidla na mezinárodní kamionové dopravě v ekologické normě Euro 5, Euro 5 EEV a Euro 6. Průměrné stáří našeho vozového parku jsou dva roky. Díky tomu spoříme na ekologických poplatcích a mýtném, a proto Vám můžeme nabídnout i výhodné ceny mezinárodní kamionové dopravy.

Vnitrostátní přeprava, spedice

Společnost Sunnytrans, spolu s mezinárodní kamionovou dopravou, zabývá také vnitrostátními přepravami. Nabízíme celovozový i dokládkový systém. Zabezpečíme pro Vás jakýkoliv druh nákladní přepravy a spedice po celé ČR. Dle individuální domluvy Vám garantujeme doručení zboží do 24 hodin. Vnitrostátní přeprava je realizována plachtovými vozy a skříňovými dodávkami. Máme možnost použití zvedací plošiny s paletovacím vozíkem. Všechny vozy jsou vybaveny systémem ADR.Máte zájem o naše služby? Napište nám

formular-ezp.png